Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Informácie o vstupných bonusoch stávkových kancelárií

Zoznam najlepších bonusov

Väčšina online stávkových kancelárií sa snaží prilákať čo najväčšie množstvo hráčov a aj preto poskytuje rôzne druhy vstupných bonusov. Ako si môžeme všimnúť, tak Pinnacle Sports a Bwin vstupný bonus neponúkajú. To však nič nemení na skutočnosti, že počas celého roka majú veľa akcií, v ktorých môžete získať zaujímavé bonusy. Medzi najlepšie patria bonusy stávkových kancelárií Tipsport, DOXXbet a iFortuna. Nižšie sumy bonusov poskytuje Unibet.

Druhy bonusov na trhu online tipovania

Vkladový bonus

Vkladový bonus je to najvýhodnejší druh bonusu, keďže ho dostanete hneď po vložení vkladu na účet, alebo následnom uzavretí kvalifikačnej stávky.

  • Príklad na vkladový 100 % bonus do výšky 100 EUR - v prípade, že si na svoj účet vložíte sumu od 1 EUR do 100 EUR, tak po vklade na účet alebo uzatvorení kvalifikačnej stávky získate plnú výšku vkladu naspäť. To však maximálne do výšky 100 EUR. Keby si vložíte 300 EUR, tak na váš účet bude pripísaných 100 € ako bonus.
  • Príklad na vkladový 50 % bonus do výšky 100 EUR - v prípade, že si na svoj účet vložíte sumu od 1 EUR do 100 EUR tak, po vklade na účet alebo uzatvorení kvalifikačnej stávky získate naspäť polovicu vkladanej sumy. Keď si napríklad na účet vložíte sumu 100 EUR, tak 50 EUR vám bude pripísaných ako bonus. Pre zisk plnej výšky bonusu (čiže 100 EUR) je potrebné uskutočniť vklad 200 EUR.

Stávka zadarmo

Stávka zadarmo, jedná sa o prvú stávku bez rizika. V prípade, že vám prvý stavený tiket odíde, získate celý vklad naspäť.

  • Príklad na stávku zadarmo a 100 % bonus do výšky 100 EUR - v prípade, že si na svoj účet vložíte sumu od 1 EUR do 100 EUR, po uzavretí prvej stávky získate nárok na plnú hodnotu vkladu. Jedná sa o stávku bez rizika, takže bonus vám bude pripísaný len v prípade, že vaša prvá stávka nebude výherná. Čiže keď si stavíte za 100 EUR a tiket nebude výherný, tak následne obdržíte bonus vo výške 100 EUR.
  • Príklad na stávku zadarmo a 50 % bonus do výšky 100 EUR - v prípade, že si na svoj účet vložíte sumu od 1 EUR do 100 EUR, po uzavretí prvej stávky získate nárok na polovičnú hodnotu vkladu. Jedná sa o stávku bez rizika, takže bonus vám bude pripísaný len v prípade, že vaša prvá stávka nebude výherná. Čiže keď si stavíte za 100 EUR a tiket nebude výherný, tak následne obdržíte bonus vo výške 50 EUR.

Dôležité informácie pri získaní bonusu v online stávkových kanceláriách

Na čo si dať pozor pri bonusoch?

  • druh bonusu
  • výška bonusu
  • minimálny vklad pre získanie bonusu
  • podmienky pre získanie bonusu
  • podmienky pretočenia bonusu, ktoré nájdete v našich podrobných recenziách všetkých stávkových kancelárií, alebo priamo na stránkach online bookmakerov
  • pri registrácii v online stávkovej kancelárii si pozorne prečítajte podmienky získania bonusu

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom