Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Stávková kancelária Tipsport

Športové stávky v Tipsport

Stávková kancelária Tipsport je jednou z najväčších na území Slovenskej a Českej republiky. V roku 2006 sa po prvýkrát predstavila na trhu online tipovania. S postupom času sa vypracovala na najlepšiu slovenskú stávkovú kanceláriu. Okrem toho vlastní niekoľko stovák kamenných pobočiek, ktoré ešte v minulosti odkúpila od vtedy úspešného DOXXbetu. V súčasnosti je sponzorom hokejovej Tipsport Extraligy. Za posledné roky táto spoločnosť investovala do reklamy a marketingu nemalé finančné prostriedky a s odstupom času môžeme povedať, že to bol skvelý ťah. Počas celého roka sa tu stretnete so skvelými promo akciami, pribúdajúcimi súťažami, vylepšeniami a novinkami. Čaká vás tu plno zábavy a tipovanie s Tipsportom si užijete naplno.

Registrácia a vstupný bonus v Tipsport

Prehľadná a jednoduchá registrácia. Po vyplnení základných údajov sa stanete členom tejto stávkovej kancelárie. Tipsport ponúka veľmi zaujímavý a atraktívny bonus. Ide o 100% bonus do výšky 100 EUR. Po požadovanom pretočení 10x vkladu a maximálnej bonusovej hodnoty vám bude bonus pripísaný a voľne použiteľný. Menší pozor si treba dať pri pretáčaní, keďže na tikete musí byť celkový kurz vyšší ako 2.00. Počas roka sa okrem vstupného bonusu môžete tešiť na rôzne druhy bezrizikových stávok, ktoré táto stávková kancelária ponúka.

Bonus 100% do výšky 100 EUR
Druh bonusu vkladový bonus
Bonusový kód nie
Pripísanie bonusu po požadovanom pretočení

Kurzová ponuka v Tipsport

Bohatá kurzová ponuka

V Tipsporte nájdete výpísané takmer všetko. Bohatá kurzová ponuka, ktorá je zameraná hlavne na domáce ligové súťaže. Nechýbajú zápasy z našej hokejovej Extraligy, volejbalovej či basketbalovej ligy a samozrejme aj najvyššej futbalovej súťaže. Svoje zastúpenie taktiež majú všetky najznámejšie športy a súťaže. Ak si chcete staviť na svoj obľúbený tím z Premier League, alebo Bundesligy, tak sa môžete tešiť. Množstvo udalostí ako počty gólov, polčasy, rohové kopy, strelci gólov a to všetko v kurzovej hladine okolo 90%. V ponuke nájdete aj veľa tenisových zápasov. Výhodou je live tipovanie, ktoré táto stávková kancelária poskytuje na veľmi vysokej úrovni. Toto všetko je ešte doplnené o živé prenosy zo zápasov. Zaujímavosťou je, že Tipsport ako jediný naživo vysiela súboje z českej hokejovej Extraligy.

Minimálny vklad na tiket 0.10 EUR
Maximálna výhra 300 000 EUR
Manipulačný poplatok bez manipulačného poplatku
Maximálny počet zápasov na tikete 50
Druhy stávok jednoduché, kombinované, systémové, možnosť označenia tutovky

Live tipovanie v Tipsport

Zbieranie bodov

V ponuke live tipovania nájdete zástúpenie všetkých športových odvetví. V priebehu víkendov až 150 zápasov denne. Vychutnáte si tu možnosť tipovania tenisových, hokejových a futbalových zápasov. Nevýhodou je, že na live stávkach je manipulačný poplatok vo výške 6%. Na druhej strane však máte možnosť sledovania živých prenosov zo zápasov španielskej La Ligy, alebo ruskej hokejovej KHL. Hladina kurzov sa pohybuje od 1.80 do 1.85. Tipsport ďalej ponúka zbieranie bodov pomocou netov. Čím viac netov dosiahnete, tým viac cien a výhod môžete získať.

Tipovanie cez mobil v Tipsport

Mobily samozrejme

Možnosť tipovania cez mobilnú aplikáciu dostupnú pre všetky telefóny a špeciálne operačné systémy Android, iPad, Blackberry, iPhone.

Tipsport náhľad

Vklady a výbery v Tipsport

Vklady

Debetné Visa Electron
KreditnéVisa a Master Card
Internetové peňaženky Moneybookers – Skrill poplatok 4.9 %, PaysafeCard
Pre SR a ČR zákazníkov SLSP, VÚB, TatraPay a bankový prevod

Výbery

Internetové peňaženkyMoneybookers – Skrill poplatok 1 %
Bankový prevodprevod na účet
InéVýber na pobočke

Špeciálne akcie v Tipsport

Kto chce akcie?

Tipsport liga Súťaž o Nety (nie Jety). Každý deň môžete získať niekoľko netov
Tipsport Cup o 20 000 EUR vyhrajte podiel z veľkého balíka
Stávkarská Grand Tour o 400 00 EUR a BMW 3 GT hrajte s Tipsportom najväčšiu súťaž, aká kedy bola v histórii online tipovania

Zákaznícka podpora v Tipsport

Podpora SK a CZ

Podporu nájdete ako v slovenskom, tak aj v českom jazyku

Live chat podporanie
Emailpodpora@tipsport.sk

Výhody a nevýhody Tipsport

Samozrejme viac výhod

Výhody: podpora v slovenskom aj v českom jazyku, široká kurzová ponuka, live stávkovanie, vysoké kurzy, vstupný bonus, živé prenosy, mobilná verzia či akcie o veľké bonusy.

Nevýhody: manipulák 6 %, poplatok za vklad cez Skrill.

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom