Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Stávková kancelária iFortuna

Športové stávky v iFortuna

Stávková kancelária iFortuna je jednou z prvých stávkových kancelárií založených na území Česko-Slovenska. Vznikla v roku 1990 Prahe. Na Slovensku pôsobí od začiatku roka 2005. Predtým vystupovala pod názvom Terno. Od tohto obdobia sa vypracovala medzi známe a stabilné značky na poli online stávkovania. Momentálne je hlavným sponzorom slovenskej futbalovej reprezentácie. Posledné roky svojim zákazníkom poskytuje skvelé služby. Fortuna Group je marketingovo veľmi silná finančná skupina. Jej reklamu nájdete takmer všade. Keď sa rozhodnete pre túto stávkovú kanceláriu, tak určite budete spokojný. Možnosť live tipovana a sledovania živých prenosov splní očakávania aj tých náročnejších.

Registrácia a vstupný bonus v iFortuna

V iFortune vás čaká jednoduchá registrácia. Po vyplnení údajov dostanete potvrdzujúcu správu a nič vám už nebráni, aby ste sa naplno pustili do sveta stávkovania. Pripravený je 100% vstupný bonus až do výšky 100 EUR. Podmienky bonusu sú však trošku komplikované. Najprv musíte pretočiť hodnotu bonusu 6x a dostanete 20% z bonusu. V druhej fáze je potrebné staviť výšku bonusu 4,8 krát a iFortuna vám pripíše zvyšok bonusu. Okrem vstupného bonusu je počas roka v ponuke niekoľko ďalších akcií. Jednou z nich je bezriziková stávka na špeciálne vybrané udalosti.

Bonus 100% do výšky 100 EUR
Druh bonusu vkladový bonus
Bonusový kód nie
Pripísanie bonusu po častiach

Kurzová ponuka v iFortuna

Široká a pestrá ponuka

Kurzová ponuka stávkovej kancelárie iFortuna je široká a pestrá. V ponuke nájdete množstvo zápasov na rôzne športové odvetvia. Zastúpenie v nej majú všetky športy. Futbal, hokej, basketbal, hádzaná, tenis či volejbal. Nič z toho tu nechýba. Hladina kurzov sa pohybuje od 1.80 do 1.85. Dosť často sa však stáva, že tieto kurzy sa v priebehu dňa veľakrát menia. Znižovanie kurzov nie je ničím neobvyklým vo svete online tipovania, ale vo iFortune to je niekedy až moc. Veľkou výhodou je, že na tikete môžete mať až 50 zápasov. Zaujímavosťou je, že napríklad na futbal majú vypísané udalosti na vysoké hranice a tak si môžete podať, že v zápase padne aj 6 gólov.

Minimálny vklad na tiket 0.50 EUR
Maximálna výhra 150 000 EUR
Manipulačný poplatok 6%
Maximálny počet zápasov na tikete 50
Druhy stávok jednoduché, kombinované, systémové, skupinové a možnosť označenia tutovky

Live tipovanie v iFortuna

Určite máte z čoho vyberať

Nájdeme tu širokú ponuku live zápasov. Denná hranica zápasov sa niekedy vyšplhá aj k číslu 200, čiže určite máte z čoho vyberať. Nechýbajú zápasy všetkých domácich súťaží. Hokejová Extraliga alebo najvyššia futbalová liga. Tak isto všetky svetové súťaže ako Premier League, Seria A či Bundelsiga. Ak máte v obľube zámorské športy, tak nebude problém si staviť na NHL alebo NBA. iFortuna ponúka aj možnosť sledovania zápasov na živo, čo je veľkou výhodou. Ak si však tento stream chcete pustiť, musíte mať na hráčskom účte vložený vklad. Stávky v live zápasoch sú spoplatnené 6 % manipulačným poplatkom.

Tipovanie cez mobil v iFortuna

Nová mobilná aplikácia

Fortuna spustila novú mobilnú aplikáciu pre všetky druhy telefónov. Pohodlne môžete stávkovať zo svojho iPhone, Androidu či iPadu.

iFortuna náhľad

Vklady a výbery v iFortuna

Vklady

Debetné Visa Electron
KreditnéVisa a Master Card
Pre SR a ČR zákazníkov všetky slovenské banky
Bankový prevod vklad na hráčsky účet
Inépobočka

Výbery

Bankový prevodprevod na účet
InéVýber na pobočke

Špeciálne akcie v iFortuna

Prejdime k bonusom

Fortuna klub získavajte klubové body a vyhrávajte zaujímavé ceny a bonusy
MS v tipovaní vyhraj bonusy v hodnote až 1000 EUR

Zákaznícka podpora v iFortuna

SK a CZ podpora

Podporu nájdete ako v slovenskom, tak aj v českom jazyku

Live chat podporanie
Emailkontakt@ifortuna.sk

Výhody a nevýhody iFortuna

Dobre vedieť

Výhody: podpora v slovenskom a českom jazyku, široká kurzová ponuka, mobilná verzia, živé prenosy, vklady prostredníctvom slovenských bánk.

Nevýhody: manipulačný poplatok či znižovanie kurzov

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom