Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Stávková kancelária Bwin

Športové stávky v Bwin

Stávková kancelária Bwin patrí medzi 5 najlepších online bookmakerov v Európe. Je to marketingovo najsilnejšia spoločnosť spomedzi všetkých stávkových kancelárií. Už niekoľko rokov úspešne pôsobí na území Slovenska aj Česka. Je známa vo viac než 300 krajinách sveta s miliónmi registrovaných zákazníkov. V roku 2006 zmenila svoj pôvodný názov Bet and Win na terajší Bwin. V súčasnosti aktívne sponzoruje niekoľko svetových klubov. Môžu sa tešiť z reklamnej podpory takých velikánov ako sú Real Madrid, Bayern Mníchov, Man. United alebo Juventus Turín. Kto má chuť staviť si na live zápasy, tak nemusí váhať. Čaká ho nekonečná zábava doplnená o živé prenosy a štatistiky z prebiehajúcich zápasov. Taktiež je možnosť zahrať si vo svetovom Bwin kasíne, pokri alebo bingu. To všetko je pripravené aj pre slovenských a českých návštevníkov stránky a v prípade otázok na vás bude čakať ochotná zákaznícka podpora.

Registrácia a vstupný bonus v Bwin

Po jednoduchej registrácií, kde stačí vyplniť osobné údaje a pod akým užívateľským menom chcete pôsobiť, vám už nič nebráni v dosiahnutí zisku. Vstupný bonus momentálne táto stávková kancelária neponúka. Určite však o nič neprídete, keď sa pre Bwin rozhodnete. Jednoducho vtrhnete do dobrodružstva a vaše spoločné dni pri stávkovaní alebo hraní s touto svetovou online značkou budú pre vás nekončiacou sa zábavou.

Bonus momentálne neposkytuje

Kurzová ponuka v Bwin

Najväčšie a najpestrejšie kurzové ponuky

Môžete sa pripraviť na jednu z najväčších a najpestrejších kurzových ponúk na trhu online tipovania. Hráči, čo uprednostňujú tipovanie nižších súťaží, regionálnych stretnutí a krajských podujatí, nemajú na čo čakať. Stretnú sa tu s množstvom zápasov možno aj ich obľúbeného mesta či svojej rodnej dediny, na ktorú si môžu staviť. Pre tipérov, ktorí majú v obľube najlepšie súťaže a odvetvia športov, je taktiež pripravená nekonečná a najpestrejšia ponuka zápasov. A to s vysokou kurzovou hladinou zápasov 1,91. Pri niektorých športoch to je dokonca až 92 %. Obľubou je stávkovanie na tenisové a basketbalové zápasy, ktoré sú doplnené o živé prenosy z týchto stretnutí, čo dáva ešte väčšie pohodlie pre všetkých stávkujúcich.

Minimálny vklad na tiket 0.50 EUR
Maximálna výhra 250 000 EUR
Manipulačný poplatok nie
Maximálny počet zápasov na tikete 20
Druhy stávok jednoduché, kombinované, systémové, možnosť označenia tutovky

Live tipovanie v Bwin

Super pecka vzhľad

Graficky dynamický a veľmi pekný vzhľad. V kombinácii s množstvom live zápasov, ktoré na vás každý deň v Bwin čakajú, sa určite máte na čo tešiť. Hlavné zastúpenie majú športy ako tenis, futbal, hokej, basketbal, volejbal a hádzaná. Pre tipérov obľúbená možnosť pridania zápasov do obľúbených, multi náhľadu alebo voľba rýchlej stávky. Udalostí, na ktoré je možné uzavrieť tiket, je v prípade live zápasov niekoľko desiatok. Nechýbajú stávky na počet gólov, polčasy, tretiny, body, celkové skóre alebo strelcov gólov. Toto všetko je doplnené o sledovanie živých prenosov. Proste tipovanie si tu užijete naplno.

Tipovanie cez mobil v Bwin

A čo mobily?

K dispozícii je mobilná aplikácia na stiahnutie a to pre všetky zariadenia Android, iPhone, iPad. Pre ostatné mobily je pripravená stránka v jednoduchej mobilnej verzii.

Bwin náhľad

Vklady a výbery v Bwin

Vklady sú spoplatnené a to výškou 2,5 %. Výbery vo výške 3 % pre internetové peňaženky a 2 EURÁ za výber na kreditnú kartu a bankový prevod.

Vklady

Debetné Visa Debit, Maestro, Master Card Debit, Electron
KreditnéVisa a Visa Electron
Internetové peňaženky Moneybookers – Skrill, Neteller, Paysafe card
Pre SR a ČR zákazníkov Sporopay SLSP, ČSOB webPay, Prima banka, UniCreditBank, VÚB, Tatra banka, Sberbank, Poštová banka
Bankový prevodprevod na účet

Výbery:

Debetné Visa Debit, Maestro, Master Card Debit, Electron
KreditnéVisa a Master Card
Internetové peňaženkyMoneybookers – Skrill, Neteller
Bankový prevodprevod na účet

Špeciálne akcie v Bwin

Nejaké bonusy?

100 000 EUR stávok zdarma čaká vás 10 kôl, kde sa v každom z nich rozdávajú voľné stávky v hodnote 20 až 50 EUR
Vernostný bonus Bwin odmeňuje aj aktivitu hráčov, na základe ktorej môžete získať rôzne vernostné bonusy alebo stávky zadarmo - čiže voľné stávky
Strelec prvého gólu v prípade, že si stavíte na strelca prvého gólu v zápase a váš hráč neskóruje ako prvý, ale nasledujúci, vaša stávka bude vyplatená s výherným kurzom 1,33 - čo znamená, že keď uzavriete stávku v hodnote 10 EUR tak vyhráte 13,3 EUR a neprídete o žiadny vklad, skôr naopak

Zákaznícka podpora v Bwin

Prosím podporu

Podporu nájdete ako v slovenskom, tak aj v českom jazyku

Live chat podporanie
Email kontaktný formulár na stránke

Výhody a nevýhody Bwin

Čo všetko treba vedieť?

Výhody: podpora v slovenskom a českom jazyku, široká kurzová ponuka, live stávkovanie, vysoké kurzy, mobilná verzia, živé prenosy, štatistiky a live komentáre, možnosť vkladu cez slovenské banky.

Nevýhody: platby za výbery, vklad minimálne 10 EUR, výber minimálne 30 EUR.

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom