Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Ako začať tipovať

1. Tipovanie na internete

Stávkovanie cez internet ponúka množstvo výhod. Na výber máte veľké portfólio stávkových kancelárií. Nie je dôležité či ste začiatočník, pokročilý alebo profesionálny tipér. V prvom rade musíte mať svoj cieľ, alebo predstavu s ktorou chcete vstúpiť na pôdu online stávkovania. Základom je, aby ste z toho vyťažili čo najviac, čiže zisk. Pre nových zákazníkov sú pripravené lákavé a zaujímavé vstupné bonusy. Pri zvolení svojej obľúbenej stávkovej kancelárie zoberte na vedomie najdôležitejšie faktory ako:

  • možnosť tipovania bez manipulačného poplatku
  • vysoké kurzy
  • široká kurzová ponuka
  • neobmedzené limity
  • vklady a výbery bez poplatkov
  • dobrý zákaznícky servis
  • vstupný bonus

2. Registrácia a vstupný bonus

Treba sa zaregistrovať?

Po výbere stávkovej kancelárie príde na rad následná registrácia. Vo väčšine prípadov sa stretnete s podobnou registráciu, ktorá spočíva vo vyplnení základných informácií ako sú: meno a priezvisko, adresa, dátum narodenia a email. Niektoré stávkové kancelárie ponúkajú automatický vstupný bonus - čiže pri registrácii nie je potrebné zaškrtnutie políčka alebo potvrdenie súhlasu, že chcete získať vstupný bonus. Nájdeme však veľa online bookmakerov, pri ktorých na túto možnosť nesmieme zabudnúť. V prípade nezaškrtnutia požadovaného políčka, v ktorom súhlasíte s pripísaním vstupného bonusu, môžete ľahko o túto lákavú ponuku prísť. Nezabúdajte si pozorne prečítať všetky kroky potrebné pre dokončenie úspešnej a bezproblémovej registrácie na stránke online stávkovej kancelárie.

3. Vklad na účet

Poďme vkladať

Pri vklade finančných prostriedkov na účet stávkovej kancelárie si vyberiete možnosť, ktorou chcete túto transakciu vykonať. Najčastejšou využívanou platobnou metódou sú vklady cez debetné a kreditné karty, alebo internetové peňaženky Monebyookers a Neteller. Taktiež možnosť vkladu pomocou bankového prevodu. Pred výberom stávkovej kancelárie si vždy pozorne prečítajte, či sú vklady a výbery spoplatnené alebo sú zadarmo. Tiež majte na mysli sumu, ktorú idete vkladať a to hlavne kvôli vstupnému bonusu.

4. Získanie bonusu

Chcem bonus

Výška bonusu záleží od vášho prvého uskutočneného vkladu a bonusových podmienok stávkovej kancelárie, pre ktorú ste sa rozhodli. Ak ste si zvolili vkladový vstupný bonus, tak ten vám bude pripísaný po splnení podmienok. V prípade, že ste sa rozhodli pre stávku bez rizika, nárok na bonus získate vo chvíli, keď vaša prvá stávka bude vyhodnotená ako nevýherná.

7. Zákaznícka podpora

Potrebujem pomoc

V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na zákaznícku podporu svojej stávkovej kancelárie. Väčšina z nich ponúka možnosť live chatu, čiže vaša požiadavka alebo otázka na ktorú chcete odpoveď, bude vyriešená v priebehu pár minút. Túto možnosť nájdete vždy na stránke pod sekciou “Kontakt, zákaznícka podpora, alebo live chat”. Ak na stránke nenájdete možnosť živej komunikácie, svoj dotaz viete zaslať prostredníctvom e-mailu.

5. Uzavretie stávky

Uzatvorme konečne tú stávku

Svoju prvú stávku a následné stávky môžete uzavrieť po výbere stávkových udalostí. Tie nájdete v kurzovej ponuke každej stávkovej kancelárie. K dispozícii budete mať množstvo zápasov a tak určite bude z čoho vyberať. Pri uzatváraní si môžete zvoliť aký druh stávky alebo tiketu chcete uzavrieť. V ponuke nájdete možnosť jednoduchej stávky - čiže sólo stávky, alebo kombinovaného tiketu. Taktiež si môžete zvoliť rozpisový alebo skupinový tiket. Ten však pri prvej stávke neodporúčame, lebo väčšina vstupných bonusov platí len pre jednoduché a kombinované stávky. Nakoniec už len zadáte sumu, za ktorú si chcete staviť. Po potvrdení bude vaša stávka zobrazená vo vašom menu častokrát v sekcii “Stávky”.

6. Kurzy a ponuka

Ukážte mi všetky kurzy

Keďže každá online stávková kancelária má zameranie na rôzne druhy športov, tak si prezrite jej kurzovú ponuku ešte predtým, než sa stanete jej klientom. Všetko podstatné ohľadom ponuky a kurzov nájdete v podrobných recenziách najlepších stávkových kancelárií.

8. Výber peňazí z hráčskeho účtu

Prosím vyplatiť

Pri výberoch finančných prostriedkov z hráčskeho účtu je potrebné zvoliť tú istú možnosť, akou ste aj vkladali peniaze. Čiže pokiaľ ste vložili peniaze na účet kartou, tak výber musíte uskutočniť na kartu. Niektoré stávkové kanceláriu si kvôli bezpečnosti žiadajú doklady na overenie. Niekedy sa stretnete s požiadavkou zaslania prefotených dokumentov ako sú občiansky preukaz alebo kópia výpisu z bankového účtu. Je to kvôli tomu, aby váš výber nemohol byť zneužitý treťou stranou.

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom