Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Tipsport ruší manipulačný poplatok

Tipsport ako prvá naozaj profesionálna stávková kancelária na Slovensku ruší úplne manipulačný poplatok a jej klienti už nebudú znevýhodnení oproti hráčom v zahraničných stávkových kanceláriách.Tipsport poskytoval stávky bez manipuláku už aj doteraz, ale týkalo sa to iba predzápasových stávok s kurzom nad 3,00. Odteraz si tejto výhody môžete užívať úplne pri všetkých stávkach na internete. Tipsport pristúpil k tomuto kroku napriek tomu, že z každej prijatej stávky aj naďalej musí odvádzať štátu 6% daň. Túto sumu sa rozhodol znášať zo svojich príjmov a umožnil tak svojim klientom stávkovať za rovnakých podmienok ako majú hráči v zahraničí. Tipsport a vyskúšate tieto skvelé novinky.

K tomu treba pripomenúť, že to nerobí na úkor kvality kurzov. Tipsport patrí so svojimi kurzami na najpopulárnejšie súťaže k nadpriemeru medzi stávkovými kanceláriami. Na hokej, futbal či tenis má vo väčšine prípadov vyššiu hladinu kurzov ako známe svetové značky Bet365, Bwin alebo Unibet. Takisto môže smelo konkurovať lídrom v športových prenosoch, keď má vo svojom portfóliu obrovské množstvo prenosov. V TV Tipsport si môžete pozrieť kompletnú španielsku, taliansku, či francúzsku najvyššiu súťaž, anglický FA cup, z hokeja ponúka to najlepšie na svete od NHL, cez KHL, Ligu majstrov a švédsku ligu až po českú Tipsport extraligu. Lídrom je aj v tenise, kde sú samozrejmosťou grandslamové turnaje, takmer všetky ATP a WTA turnaje, ale aj veľké množstvo challengerov a turnajov ITF. Chuťovky nájdu aj milovníci basketbalu, ktorí si môžu pozrieť kompletný program NBA či Euroligy a takisto množstvo duelov španielskej či talianskej najvyššej súťaže.

K tomu všetkému ponúka Tipsport pri registrácii 100 €, čo tiež patrí medzi najvyššie vstupné bonusy medzi stávkovými kanceláriami. Zrušením manipuláku sa Tipsport stal pre hráčov jednoznačne najlepšou voľbou. Žiadna stávková kancelária na Slovensku totiž neponúka stávky bez manipuláku, LIVE stávky, športové prenosy a vysokú hladinu kurzov pod jednou strechou, tak ako Tipsport. Tak neváhajte a užite si túto skvelú novinku s Tipsportom.

09/02/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom