Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Príbeh Tipérskej ligy

Ako už všetci vieme šport je svetovým fenoménom a aby bol miestami ešte väčšou zábavou, ktorá nám niekedy môže priniesť aj zisk, tak čo by sme si aj na nejaký ten zápas nestavili? Keď však chcete navštíviť stávkovú kanceláriu a podať si na niektorý zápas tak šup do peňaženky, dobiť si hráčske konto a môžete sa pustiť do tipovania. My sme však z tipovania urobili ešte väčšiu zábavu a nie hocijakú. Rozhodli sme sa založiť portál, na ktorom sa môžete v pohode zabávať, tipovať si každý deň a to úplne zadarmo a bez vkladu. Nič neriskujete, konto si nedobíjate a aj napriek tomu máte radosť z hry a výhier. K tomu ešte vyhráte reálne peniaze, ktoré získate pokiaľ sa vám v našej tipovačke zadarí. A je úplne jedno či ste začiatočník, sviatočný hráč alebo profesionál. Táto sranda je tu pre každého a v tom je tá najväčšia výhoda a originalita.

Tipovanie je zábava

eTipovanie je stránka, ktorá ponúka fanúšikom športu a tipovania zábavu s názvom Tipérska liga, možnost vyskúšať a užiť si stávkovanie bez akéhokoľvek risku a bez žiadneho vkladu. Tipérska liga má prvky skutočného tipovania, ale taktiež sa líši od stávkovania, ktoré nájdete v ktorejkoľvek stávkovej kancelárii.

Výhody stávkovania v Tipérskej lige

  • žiadny risk
  • zábava
  • ak ste nikdy v živote nestávkovali tak máte možnosť skúsiť aké to je len tak pre zábavu a bez žiadnej straty
  • ak ste pokročilý alebo skusený tipér, máte možnosť na sebe pracovať, vylepšiť vaše vedomosti, zvoliť si vlastnú stratégiu a popritom nabrať skúsenosti a taktiež vidieť dosiahnuté výsledky bez toho aby ste niečo stratili
  • k tomu stávková kancelária DOXXbet sponzoruje 10 najlepších tipérov v mesiaci a každý mesiac môžete vyhrať reálne peniaze
  • počas celého roka vás čakajú rôzne akcie o bonusy, voľné stávky, vecné ceny a elektroniku
  • komunita a tipérske fórum, kde môžete medzi sebou zdieľať zaujímavé informácie a rady o tipovaní

Tipérska liga má tieto hlavné stránky

Podmienky - samozrejme, že každá hra musí mať podmienky, aby to bolo zrozumiteľné pre všetkých návštevníkov stránky. Taktiež sú tu vysvetlené všetky základné pravidlá hry, podmienky Tipérskej ligy takže to odporúčame prečítať všetkým návštevníkom stránky a registrovaným hráčom. Keď sa rozhodnete zaregistrovať, automaticky súhlasíte so všetkým podmienkami ligy.

Tipérska liga - toto je stránka samotnej hry, kde môžete hrať. Nájdete tu zoznam a kompletnú ponuku zápasov rozdelenú po športoch, ligách a regiónoch, na ktoré si môžete staviť. Stránka taktiež obsahuje najaktuálnejšie informácie, novinky o stave hry a času poslednej aktulizácie databázy výsledkov a všetkých hráčov. Samozrejme, že k dispozícii je stávkový tiket na ktorom uvidíte zápasy všetky ktoré ste vybrali. Tiež máte možnosť zmazania zápasu v prípade, že sa náhodou pomýlite. Tiket uzavriete vkladom, ktorý chcete staviť. Čo sa týka prihlásenia do hry alebo samotnej registrácie, túto možnosť v podstate nájdete na každej stránke. Vytvorená je sekcia s možnosťou registrácie ak ste nový hráč alebo prihlásenie sa už pre existujúcich hráčov.

Rebríček - táto stránka zobrazuje zoznam všetkých tipérov s ich úspešnými tipmi. Zoznam je zoradený podľa najlepších hráčov, ktorý dosiahli navyššiu sumu výhier za aktuálny a aj predchádzajúci mesiac. Tiež vidíte počet tiketov a stav pozície hráča za posledných 24 hodin. V rebríčku nájdete dôležité informácie,ako počet výherných tiketov, posledné stavené tikety alebo rozdelenie výhier najlepšej desiatky hráčov. Pod rebríčkom si hocikedy môžete vyjadriť svoj názor formou pokecu. Pýtajte sa, navrhujte, komentujte. Sme tu len a len pre vás! S radosťou si vypočujeme každý návrh, alebo komentár a taktiež vám v prípade problému pomôžeme.

Aktuality - stránka obsahuje posledné novinky, najnovšie aktuality o hre ako aj posledné informácie o stave hry, či je v prevádzke, údržbe alebo či bola spustená nová verzia.

Ako hrať? - časť, ktorá vám môže pomocť a bude v prípade všetkých zmien v hre aktualizovaná, Nájdete tu dve sekcie, prvá je s návodom a druhá s odporúčaniami, ktoré však nemúsite vôbec dodržiavať, je to len spracované od skúsených tipérov a určite to nie ja na škodu.

Moje stávky - do tejto časti sa dostanete len po prihlasení. Nájdete tu históriu všetkých tiketov ktoré ste uzatvorili. Kliknutím na tiket uvidíte zoznam všetkých zápasov, na ktoré ste stavili a aký tipy obsahujú jednotlivé udalosti.

Vylepšenia, súťaže a tipérska pohoda

Momentálne sme len na začiatku a už teraz sa môžete tešiť na všetky nové vylepšenia Tipérskej ligy a aj celej stránky. Plánujeme navyšovanie hráčskych účtov na dennej báze, aby ste mali o zábavu mali postarané po celý mesiac. Vylepšenie kurzovej ponuky o možnosť zvolenia si dennej ponuky zápasov. V najbližších týždnoch budete informovaný o všetkých novinkách a zaujímavostiach, ktoré pripravujeme. Budete zásobovaný dávkou užitočných informácií a veríme, že so stránkou eTipovanie si príde na svoje každý hráč. Na sklonku roka plánujeme súťaže o luxusnú elektroniku a skvelé vecné ceny. Všetci ste tu vítaní. Prajeme veľa šťastia v hre, tipérsku pohodu a cíťte sa tu ako doma. Tipujte, majlujte, faxujte, pýtajte sa a prichádzajte s akýmikoľvek návrhmi.

07/10/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom