Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Prebiehajúce akcie stávkových kancelárií

Akcie v TIPSPORT

Facebooková súťaž – vyhrajte s facebookovou aplikáciou až 100 EUR. Stačí sa poponáhľať a úspešne tipnúť presný výsledok vybraného zápasu.

Tipsport liga - súťaž o nety. Každý deň môžete získať niekoľko netov a následne na to zaujímavé ceny a bonusy.

ATP CUP o Audi Q7 a 200 000 EUR – hrajte s Tipsportom najväčšiu súťaž, aká kedy bola v histórii online tipovania a vyhrajte luxusné Audi Q7 a balík 200 000 EUR.

Súťaž o 400 000 EUR – ďalšia exkluzívna súťaž o veľký balík peňazí v hodnote 400 000 EUR. Tipujte počas celého roka a vyhrajte.

Tipsport TV – sledujte živé prenosy z najlepších zápasov live v Tipsport TV.

Akcie v Bet365

Bonus na americké súťaže – získajte bonus na AKU stávky až do 50 %. Platí pre NHL, NBA, NFL, MLB, NCAAB, NCAAF, CFL.

Bonus pre live stávky - bonusy a voľné stávky v hodnote 10 EUR na live stávkovanie v Bet365

Bonus Bet365 na cestách – 100 % bonus až do výšky 50 EUR na prvú stávku cez mobil, alebo tablet.

100 % bonus na Euro futbal – stačí uzavrieť tiket na najlepšie vybrané európske futbalové ligy a môžete obdržať skvelý bonus.

50 % bonus na Euro basketbal – stačí uzavrieť tiket na najlepšie vybrané európske basketbalové ligy a môžete obdržať skvelý bonus.

Strelec prvého gólu – v prípade, že si stavíte na strelca prvého gólu v zápase a váš hráč neskóruje ako prvý, ale nasledujúci, tak vaša stávka bude vyplatená s výherným kurzom.

Akcie v Unibet

Poistka na Premier league do 100 EUR - ak padne gól po 90tej minúte Unibet vám vráti vklad až do výšky 100 EUR ak ste si stavili na presný výsledok, prvého alebo posledného strelca gólu, polčas a zápas.

Bezriziková stávka cez mobil do výšky 10 EUR – vaša prvá stávka cez mobil bude bez rizika.

Poistka na zápasy Ligy majstrov do 100 EUR – ak si stavíte na zápas najprestížnejšej futbalovej súťaže a tiket bude obsahovať udalosť ako je presný výsledok, polčas/zápas, prvý/posledný strelec gólu, tak v prípade že padne gól po 90tej minúte, Unibet vám vráti vklad.

Supertoto a Superscore – možnosť tipovania na vybrané futbalové ligy alebo zápasy. Možnosť stávky už od 0.10 EUR. V prípade, že ako jediný uhádnete všetky zápasy, môžete si prilepšiť až o 10 000 EUR, ktoré vždy bývajú v banku.

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom