Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Na finále ATP tour s DOXXbet

Aj v spolupráci s našim portálom DOXXbet pripravil skvelú akciu pre všetkých fanúšikov športu, hlavne tenisu. Do tejto skvelej akcie sa môžu zapojiť všetci návštevníci eTipovanie.net.

Zúčastni sa tejto akcie a DOXXbet ťa pošle na tenisové finále ATP tour do Londýna

Bolo by hriechom takúto príležitosť. Jedna z najlepčích online stávkových kancelárii DOXXbet počas trvania grandslamového Wimbledonu pripravila skvleú možnosť ako vyhrať zájazd na prestížny novembrové finále ATP tour, ktoré sa tradične odohráva v anglickej metropole. Vidieť naživo tenisové hviezdy ako Novaka Djokoviča alebo Rogera Federera je bezpochyby viac než obyčajným zážitkom.

Ako na to? Úplne jednoducho. DOXXbet nastavil prijateľné podmienky. Stačí, ak uzavrieš tiket v minimálnej hodnote 0,50 € a automaticky si zaradený do akcie. Do Londýna poletí hráč, ktorý bude mať na konci akcie najvyšší nevýherný celkový kurz na tikete s jedným neuhádnutým zápasom.

Tento balíček zahŕňa 2x celodenný vstup na tretí hrací deň, 2x letenku do Londýna a 2x ubytovanie. Skvelé! To však nie je všetko, štedrý DOXXbet nemyslel len na víťaza tejto bezkonkurenčnej akcie. Ďalší v poradí sa môžu popýšiť suvenírmi Federera či Nadala v podobe tričiek a šiltoviek. V hre sú aj voľné stávky v hodnote cez 200 EUR, ktoré si hráči rozdelia.

Všetky potrebné informácia nájdete na stránke DOXXbet v sekcii pod názvom Wimbledon. Tak neváhajte a vyhrajte jednu z vysnívaných cien.

28/06/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom