Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Bet365

Pomaly sa nám blíži koniec roka a tak prichádza čas na bilancovanie celej tipérskej sezóny. Ako už býva zvykom na konci každého roka prichádza na rad slovo expertov a hodnotení z celého sveta. Aj naďalej môžeme povedať, že svetový gigant stávková kancelária Bet365 potvrdzuje úlohu svetovej jednotky na stávkovom trhu a to podľa všetkých hodnotení organizácie IGA.

Tento rok v globále nepriniesol žiadne veľké zmeny z pohľadu konkurenčných stávkoviek. Za zmienku stoja rôzne vylepšenia stránok, nové dizajny a rozšírená ponuka zápasov. V Bet365 naďalej dbajú na live tipovanie, ktoré tvorí aj väčšinu ziskov tejto spoločnosti. Taktiež hráči prevažne tipujú live zápasy, ktoré sa tešia obľube v porovnaní s predzápasovou ponukou drvivej väčšine hráčov a to v pomere 70 % ku 30 % v prospech live tipovania. Výbornou voľbou, s ktorou na trh Bet365 prišiel bola možnosť predčasného vyplatenia tiketu. Táto funkcia vám dáva ďaleko väčšiu šancu na výhru, keďže si môžete vyplatiť tikety hocikedy počas zápasu. Túto zmenu pokojne označíme za revolučnú. Postupne k týmto krokom a tomuto produktu pristúpilo viacero svetových stávkoviek po vzore Bet365.

Neoddeliteľnou súčasťou Bet365 je samozrejme najširšia kurzová ponuka, rôzne bonusové akcie, VIP klub, špeciálne akcie, vernostné bonusy, nekonečné limity na stávky a exkluzívne sledovanie live zápasov so živým prenosmi. Zostáva len konštatovať, že kto ešte nemá účet v Bet365 tak prichádza o veľa. Tak neváhajte a začnite tipovať v Bet365 - najlepšej stávkovej kancelárii na svete ešte dnes. K tomu získate 50 EUR na tipovanie ako vstupný bonus úplne zadarmo.

05/12/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom