Od Januára 2020 začíname znova. Čakajú vás virtuálne tipovanie zadarmo, Live Score resp. živé výsledky a hlavne predikčné modely, ktoré sa snažia nájsť hodnotu (value bet).

Tipovanie zadarmo - podmienky

1. Definície a pojmy

 1. eTipovanie - je portál, ktorý zhromažďuje a vyhodnocuje údaje o športových stávkových kanceláriách.
 2. Peňažné výhra - je prostriedok odmeňovania komunity, ktorá sa zaregistruje na portáli eTipovanie. Táto odmena je sponzorovaná stávkovkou kanceláriu .
 3. Tipérska liga - je pomenovanie neziskovej hry, ktorú prevádzkuje portál eTipovanie.

2. Najdôležitejšie podmienky

 1. Hra je určená pre obyvateľov EU s výnimkou Španielska, Dánska, Francúzska a Bulharska.
 2. Peňažné výhry z virtuálneho tipovania Tipérska liga prevedieme na hráčsky účet v .
 3. Musíte mať účet v stávkovej kancelárií DOXXbet. Ak ho ešte nemáte otvoríte si ho tu: . Sem vám budeme vyplácať výhry.
 4. V našej Tipérskej lige musíte byť zaregistrovaný s rovnakým emailom ako v Doxxbet.
 5. Zaregistrovaním sa do Tipérskej ligy automaticky súhlasíte so všetkými našimi podmienky, ktoré nájdete na tejto stránke s podmienkami.
 6. Tipovanie v hre Tipérska liga je zadarmo vďaka sponzorom eTipovanie a DOXXbet.
 7. Stávkovať na zápasy je možné len v rámci jedného mesiaca kvôli mesačnej uzávierke a vyhodnotení mesačných výhercov. Majte na vedomí, že posledné hodiny ku koncu mesiaca bude kurzová ponuka obmedzená a k dispozícii budú len zápasy, ktoré sa odohrajú v posledný deň, ktorý uzatvára daný mesiac.
 8. Kompletná ponuka na ďalší mesiac bude pridaná po vyhodnotení predošlého mesiaca v priebehu 24 hod.
 9. V prípade, že zápas nebude odohratý z akéhokoľvek dôvodu, nastane zmena hracieho času, alebo sa stretnutie nedohrá, kurz stávok pre tento zápas bude automaticky zmenený na 1.
 10. Najlepší tipéri, ktorí nahrali najvyššiu sumu v mesiaci budú odmenení bonusmi.Sumy bonusov nájdete v rozdelení výhier. Celkové poradie bude každý deň aktualizované na našej stránke.

3. Podmienky hry

 1. Tipy iba 1 X 2 respektíve 1 2 (pri tenise a iných športoch kde remíza neexistuje).
 2. Na začiatku každého mesiaca dostane člen komunity virtuálne peniaze v hodnote 1000€ a k tomu ešte každý deň bude ku kreditu automaticky pridávaných ďalších 1000€. Na konci mesiaca sa po vyhodnotení výsledkov konto obnoví na základných 1000€. V jednom mesiaci máte k dispozícii základných 1000€ + 100€ pripisovaných každý deň. Všetky výherné tikety budú pripisované do tabuľky výhier a nie k zostatkovému kreditu! Kolo bude prebiehať v mesačných intervaloch.
 3. Princíp stávkovania: Navolíte si zápasy na tiket a vsadíte si výšku vkladu podľa vlastného uváženia. Tiket je výherný len ak na ňom uhádnete všetky zápasy.
 4. Vklady na tiket budú automaticky odrátané od zostatkového kreditu a všetky výhry budú pripísané do tabuľky výhier. Víťazmi sa stávajú hráči, ktorí na konci mesiaca nahrali najvyššiu sumu peňazí.
 5. Každý hráč môže mať, iba jeden nick (jedno užívateľské meno).
 6. Tipovať je možné, iba do začiatku začatia zápasu, potom už bude zápas uzatvorený a blokovaný. Maximálny počet zápasov na tikete je 10.
 7. V prípade storna, alebo neodohratia sa zápasu sa táto udalosť anuluje.
 8. V prípade rovnosti výhry dvoch alebo viacerých hráčov umiestnených na rovnakej pozícii na konci kola, rozhoduje väčší počet uzatvorených tiketov, alebo správnych tipov.
 9. Výsledky budú zverejnené v rebríčku a aktualizované po vyhodnotený tiketu.
 10. Bonusy budú v celkovej hodnote 200€ od stávkovej kancelárie DOXXbet. Bonusy budú pripísané vo forme voľnej stávky.
 11. Výhry budú na ich hráčske účty pripísané do 14 dní od ukončenia a vyhodnotenia kola.
 12. Hráčske účty v DOXXbet musia byť otvorené do 14 dní od začiatku nároku na výhru. V opačnom prípade výhra prepadá a bude pridelená ďalšiemu hráčovi v poradí.
 13. Výhra čiže voľná stávka sa Vám po udelení zobrazí po prihlásení na účet DOXXbetu. Pri zvolení zápasov na tiket uvidíme políčko free bet. Stačí si ho len zakliknúť. Na tikete musíte mať celkový kurz minimálne 2.0.
 14. Výherca prvého miesta čiže €50 získa 2 voľné stávky po €25. Druhý v poradí €40 (2x€20). Tretí v poradí €30 (2x€15). Štvrtý získa €20 (2x€10) a všetci ostatní po jednej voľnej stávke.

4. Ďalšie podmienky

 1. Akýkoľvek pokus o manipulovanie, alebo hacknutie hry bude viesť k zablokovaniu vašeho účtu v Tipérskej lige.
 2. Vylúčenie zodpovednosti: Účastníci tipérskej ligy do hry nevkladajú žiaden peňažný kapitál a ich účasť v nej je plne dobrovolná. Z tohto dôvodu portál eTipovanie.net vylučuje akúkoľvek zodpovednosť za prípadné ujmy alebo straty a vyhradzuje si právo kedykoľvek zmeniť podmienky súťaže resp. ukončiť spoluprácu s členmi tipérskej ligy. Inak povedané: Ste tu všetci dobrovoľne a dobrovoľne sa tejto súťaže účastníte, pričom do nej nevkladáte ani cent. Robíme maximum pre to aby to tu fungovalo a aby ste mali možnosť zadarmo vyhrať peniaze. Radi privítame rôzne návrhy na zlepšenie a tak isto odpovieme na zaujímavé dotazy. Vopred však poprosíme všetkých kritikov, večne nespokojných užívateľov a puntičkárov, aby sa vyhli zbytočným komentárom a provokatívnym otázkam a aby brali na vedomie fakt, že táto stránka je robená pre všetkých návštevníkov a stojí nás to nemalé úsilie, ako každému vyjsť v ústrety.

Rozdelenie výhier

Výhry budú rozdelené vo forme voľnej stávky.

Miesto Výhra Forma
1.€502x €25
2.€402x €20
3.€302x €15
4.€202x €10
6.€15€15
5.€15€15
7.€10€10
8.€10€10
9.€5€5
10.€5€5

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom