Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýzy sportovych zapasov

Najnovšie informácie, štatistiky, aktuálne formy tímov a hráčov , vzájomné zápasy, postavenie v tabuľke a mnoho ďalších maličkostí, ktoré vám pomôžu k výhram na tipovaní. Stávkujte na najvyššiu kurzovú hladinu zápasov a s veľkou pravdepodobnosťou zisku. Novinka, ktorú si obľúbi každý návštevník tejto stránky. Prinášame vám podrobné analýzy zápasov od nášho profesionálneho tímu s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s tipovaním.

Siahame až do histórie 90-tych rokov, kde sme ako väčšina dlhoročných tipérov začali stávkovať v kamenných pobočkách. Prvé tikety sa samozrejme zrodili vo vtedy prvej a najznámejšej slovenskej stávkovej spoločnosti Niké, ktorá je aj v dnešnej dobe jedna z najznámejších na Slovensku. V ponuke sme toho veľa v tej dobe nenašli. Mohli sme si natipovať na pár najznámejších hokejových a futbalových líg, alebo nejaký ten grandslamový tenisový zápas. Vklady na tikete sa pohybovali v rôznych sumách. Pri pocite tutovky to bolo aj za 1 000 SK čo bol vtedy dosť veľký peniaz. Niekedy sme na výhru čakali aj týždeň. Priebežné výsledky zápasov sme počúvali v rádiách či večerných športových správach, alebo listovali na druhý, tretí deň v denníku šport. Postupne sa však stávkový trh začal zväčšovať.

Na Slovensko prišli na prelome tisícročí r. 1999/2000 mnohé nové spoločnosti. Začali sme navštevovať stávkové kancelárie Terno, Gól, Tipito, Horizont, Kalypso, Victory, Vix, Doxx, Formula či Tipos. Z príležitostného tipovania sa z nás stali vášniví tipéri , ktorí chodili z pobočky na pobočku, sledovali hladinu kurzov, pohyby kurzov, zisťovali informácie o zápasoch a stávkovali vo veľkom. Po príchode nových spoločností sa samozrejme zväčšila kurzová ponuka a taktiež servis stávkových kancelárií. Postupne sme už výsledky sledovali na teletextoch a v denníkoch či správach sa dozvedali stále nové a nové informácie o formách tímov, zranených hráčoch, alebo nových posilách v tímoch. Po nejakej zaujímavej informácii, ktorá by nám mohla priniesť zisk sme ihneď bežali po stávkovkách a podávali za čo sa len dalo. Keď nám tiket nezobrali v Niké tak sme išli do Formuly, Terna či Doxxu. Boli dni, keď nám z vrecka trčali tisíckorunáčky, alebo zase opačne, že sme škrabali desaťkorunáčku aby sme si stavili tiket. S pribúdajúcimi rokmi a následnými novými technológiami ako bol príchod internetu, sme sa tomu už začali venovať skoro profesionálne.

Samozrejme, každý z nás chodil do práce, ktorá bola základom úspešnosti a hlavne zdrojom rozpočtu na tipovanie. Po každodenných povinnostiach sme všetok čas aktívne venovali tipovaniu. V našom ponímaní to znamenalo sledovanie kurzov množstva stávkových kancelárií, pohyby všetkých kurzov, štatistiky tímov, zranenia hráčov, forma tímov a mnoho ďalších. Dostupnosť informácií nám dávala vyššiu šancu na úspech.

Roky bežali, prišla doba internetu a s ňou aj všetky online internetové stávkové kancelárie. Množstvo kamenných pobočiek zaniklo čoho obrazom je aj momentálne pôsobenie desiatok stávkoviek na internete. Dnešné tipovanie má veľa výhod. Teraz si hocikedy z pohodlia domova môžete staviť vo svetových stávkových kanceláriách ako Bet365, Unibet či DOXXbet. Nekonečná ponuka zápasov, live tipovanie, žive prenosy zo zápasov, vstupné bonusy, súťaže a miliónové výhry len dotvárajú komfortný pocit tipéra v dnešnom dianí. Za tie roky sme si postupne prešli azda všetkým a dnes môžeme potvrdiť, že svoje dlhoročné skúsenosti zúročujeme aj v dnešnej dobe. Všetko je však ľahšie, keďže dostupnosť informácií je neporovnateľná s tým, čo bolo 10 rokov dozadu. Momentálne sa venujeme sledovaniu všetkých športov. Vedieme si štatistiky o zápasoch a taktiež našu úspešnosť tipovania. Prednedávnom u nás vzišiel nápad, že prečo tieto rady, analýzy zápasov a ako zarábať na tipovaní neposkytnúť všetkým a podeliť sa o najzaujímavejšie informácie, ktoré vám môžu zaručiť zisk. V najbližších mesiacoch sa môžete tešiť na množstvo analýz zápasov zo všetkých druhov športov. Špecializovať sa budeme hlavne na futbal, tenis a hokej. Takže nás pozorne sledujte, čítajte, komentujte a zdieľajte.

27/11/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom