Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu SUNDERLAND - CHELSEA

Sunderland - Chelsea 29.11.2014 18:30

Anglická Premier league pokračuje víkendovým trinástym kolom v poradí. Sunderland na svojom domovskom stánku Stadium of Light privíta londýnsku Chelsea. Domáci tím sa nachádza v druhej polovici tabuľky. V tejto sezóne za zmienku stojí jeho prehra 0-8 na pôde Southamptonu. Hráči domáceho tímu tento súťažný ročník predvádzajú len priemerný futbal a tomu zodpovedá aj ich umiestnenie v tabuľke.

Chelsea je pod vedením staronového trénerského mága Mourinha opäť v skvelej forme. V Lige majstrov už má istotu postupu do ďalšej fázy a tak sa môže plne sústrediť na plnohodnotné výkony v Premiere league. Momentálne tím zo Stamford Bridge vedie ligovú tabuľku a zaslúžene vedie so 6 bodovým náskokom pred druhým Southamptonom. Z posledných 25 vzájomných meraní síl sa Londýnsky klub tešil z výhry až 19krát.

V tomto zápase by mali hostia potvrdiť skvelú formu a pripísať si na konto ďalšie tri dôležité body v boji o titul. Svetové stávkové kancelárie vypísali kurz od 1,30 do 1,40. Odporúčame si staviť na výhru Chelsea s najvyšším kurzom 1.40 v stávkovej kancelárii DOXXbet. Tip má najvyššiu hodnotu a dôveru a preto ho označujeme ako za tutovku.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Výhra Chelsea 2 1.40 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

29/11/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom