Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu SLOVAN - TRNAVA

Slovan - Trnava 7.12.2014 17:30

Na bratislavských Pasienkoch nás čaká veľký šláger. V najväčšom slovenskom derby na seba narazia tímy Slovan Bratislava a Spartak Trnava. Belasí majú hodne kolísavú formu a ich výkony sú veľmi nestále. V tejto zložitej situácii ešte dosť pridáva fakt, že Slovan v Európskej lige nezískal ani bod a v 6 zápasoch strelil iba jeden gól. V lige to je zatiaľ postavenie len v strede tabuľky a tak sa nemôžeme čudovať s nespokojnosťou v radách Slovanu.

Trnava sa po slabšom začiatku pomaly vyšplhala na vyššie priečky, ale taktiež to z ich strany nie je žiadna sláva. Spartak je v strede tabuľky a na svojho súpera stráca dva body. V poslednom meraní síl na štadióne Antona Malatinského dostal Slovan debakel, keď prehral skóre 0-4. Môžeme tvrdiť, že psychicky na tom budú určite lepšie Trnavčania.

Ide o derby zápas, ktorý nikdy nemá favorita. Posledné výkony oboch tímov však nasvedčujú tomu, že Spartak bude opäť vo vzájomnom duely bodovať. Hostia sa môžu spoľahnúť na svoju fanúšikovskú podporu, ktorá ich privedie k zisku minimálne jedného bodu. Stavte si na to, že hostia v tomto zápase neprehrajú so skvelým kurzom 1,75 v stávkovej kancelárii DOXXbet.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Spartak neprehrá X2 1.75 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

07/12/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom