Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu Slovan - Spartak Trnava

Slovan - Spartak Trnava 9.3.2015 17:30

V tradičnom a najväčšom slovenskom futbalovom derby proti sebe nastúpia Slovan Bratislava a Spartak Trnava. Výhodu domáceho prostredia bude mať bratislavský Slovan. Tím z hlavného mesta má čo dobiehať po nie príliš vydarenej jesennej časti ligy. Aktuálne patrí domácim v tabuľke až 4. miesto a na prvú Žilinu už strácajú viac než 12 bodov. V prvom jarnom kole Slovan nestačil práve na mužstvo spod Dubňa. Aj napriek tomu sa dokázal skonsolidovať a v poslednom zápase zvíťazil na ihrisku nevýrazných Zlatých Moraviec.

Spartak Trnava je momentálne tabuľkovým susedom svojho najväčšieho rivala a nachádza sa na 5. mieste so stratou jedného bodu na Slovan. V prvých dvoch jarných kolách Spartak bodoval. Doma rozbil Myjavu výsledkom 5 - 1 a jeden bod si priniesol zo štiavničiek kde remizoval s domácou Banskou Bystricou. V ďalšom derby teda pôjde o veľmi vyrovnaný zápas o čom nasvedčuje aj víťazná nálada oboch tímov.

Kto však bude mať väčšiu chuť po víťazstve? Posledný vzájomný zápas skončil debaklom Slovana keď Spartak na štadióne Antona Malatinského rozdrvil svojho súpera pomerom 4-0. Myslíme si, že Spartak aj za pomoci svojich výborných fanúšikov dokáže na Pasienkoch bodovať. Stavte si, že Spartak v tomto zápase neprehrá a to s najvyšším kurzom 1.84 v stávkovej kancelárii Tipsport.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Spartak neprehrá X2 1.86 100€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

10/03/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom