Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza hokejového zápasu SLOVAN - JAROSLAVĽ

Slovan - Jaroslavľ 25.11.2014 18:00

Hokejová KHL nám prináša svoje ďalšie kolo. Zaujímavý zápas je na programme v Bratislave. Domáci Slovan privíta na svojom ľade ruský tím Lokomotiv Jaroslavľ. To, že ide o veľmi dôležitý zápas nemusíme vysvetľovať žiadnemu hokejovému fanúšikovi. Slovan je momentálne na 10-tej priečke ligovej tabuľky a na postupové miesto zaručujúce play off aktuálne stráca 5 bodov. V prípade, že v tomto zápase zvíťazí, tak sa dotiahne k svojmu súperovi na rozdiel dvoch bodov. To však určite nebude jednoduché.

Lokomotiv nezažil až tak vydarený vstup do ročníka a momentálne 8. miesto je pre túto hokejovú baštu v určite miernym sklamaním. Do konca základnej časti však zostáva ešte veľa kôl a čas na zlepšenie určite príde. Hostia patria medzi skúsené tímy s množstvom kvalitných hokejistov. V bránke majú kanadského brankára Sanforda, na ktorého sa taktiež môžu spoľahnúť.

Keďže ide o dôležité stretnutie a na oboch stranách stoja vo forme chytajúci brankári dovolíme si tvrdiť, že v tomto zápase veľa gólov neuvidíme. Slovan v posledných 5 zápasoch strelil iba 5 gólov čo je nie príliš uctihodná bilancia. Lokomotiv ich nastrieľal za ten istý počet odohraných zápasov 2x toľko čo Slovan a v priemere sú to len dva strelené góly na zápas. Vo vzájomných stretnutiach, ktoré zatiaľ súperi odohrali štyri, padlo 3 krát menej ako 5 gólov. V tomto prípade volíme tip, že v zápase padne menej ako 4,5 gólu s najlepším kurzom 1.85, ktorý vypísala stávková kancelária DOXXbet.

Stavte si tento zápas s vysokou dôverou a najvyšším kurzom teraz v DOXXbet.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Pod 4,5 gólu 1 1.85 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

25/11/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom