Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu Schalke - Kolín

Schalke - Kolín 13.12.2014 15:30

Dnes sa budeme venovať analýze zápasu nemeckej Bundesligy. Schalke 04 na svojom štadióne privíta celok Kolína. Domáci tím naberá v posledných zápasoch ten správny rytmus a v tabuľke sa vyšvyhol už na 5. miesto. Hráči okolo najväčšej domácej hviezdy Huntelaara, vyhrali z posledných piatich zápasov až štyri. V tomto zápase budú mať o motiváciu naviac, keďže prípadná výhra ich môže posunúť na tretie miesto v tabuľke.

Kolín na rozdiel od svojho protivníka v posledných zápasoch dosť stagnuje a na konto si pripísal len 3 body z piatich zápasov. V Leverkusene dokonca utrpel zdrvujúcu prehru 1-5 čo hráčov poznačilo aj v ďalšom domácom zápase kde nestačili na Augsburg. Proti rozbehnutému Schalke ich čaká ďalšia náročná úloha. V momentálnej hernej kríze to bude o to ťažšie.

V posledných dvoch vzájomných súbojoch, ktoré sa uskotočnili v sezóne 2011/2012 keďže Kolín bol o súťaž nižšie, Schalke jednoznačne dominovalo so skóre 9-2 v ich prospech. V tomto zápase očakávame podobný scenár a 3 body by mali zostať v Gelsenkirchene. Stavte si na výhru domáceho tímu s vysokou istotou a najlepším kurzom 1,80 v stávkovej kancelárii Oddsring.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Výhra Schalke 1 1.80 200€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

13/12/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom