Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu ŠACHTAR - BAYERN MNÍCHOV

Šachtar - Bayern Mníchov 17.02.2015 20:45

Po zimnej prestávke opäť prichádza na rad najprestížnejšia sútaž - Liga majstrov. Môžeme sa tešiť na skvelé osemfinálové súboje. V jednom z nich nastúpi ukrajinský Šachtar Doneck proti Bayernu Mníchov. Favorit zápasu je v tomto prípade jednoznačný. Bavorský klub je v neuveriteľnej forme, ktorú preukázal aj v poslednom ligovom zápase proti Hambrgu. Výhra 8-0 v prospech Bayernu hovorí za všetko.

Šachtar Doneck patrí k popredným ukrajinským tímom a určite dá oboch zápasov všetko čo bude v jeho silách. Posledných pár mesiacov je však situácia okolo tohto klubu dosť napätá kvôli pretrvávajúcim nepokojom v krajine. Šachtar musí svoje domáce zápasy hrať na neutrálnom ihrisku. Momentálne pod jeho domovský stánok patrí štadión v Ľvove, ktorý je od Donecku vzdialený vyše 1000 km.

Toto všetko hrá do karát Mníchovčanom, ktorý tak nebudú musieť čeliť búrlivej atmosfére, ktorá bývala pre štadión Šachtaru neodmysliteľná. Ak si k tomu zoberieme do úvahy kvalitu hráčov na oboch stranách, ich aktuálnu formu a posledné výsledky, favorit zápasu je jasný. Bayern by si mal so svojim súperom hladko poradiť. Stavte si na víťazstvo hostí s vysokou dôverou a najvyšším kurzom 1.36 v stávkovej kancelárii DOXXbet.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Bayern vyhrá 2 1.36 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

17/02/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom