Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza hokejového zápasu PETROHRAD - CSKA MOSKVA

Petrohrad - CSKA Moskva 13.01.2015 17:30

V hokejovej KHL sa črtá k jednému z najzaujímavejších zápasov celého týždňa. Proti sebe nastúpia dva najlepšie tímy doterajšej súťaže. Hviezdami nabitý SKA Petrohrad na čele s Iľjom Kovaľčukom privíta CSKA Moskvu. Oba tímy momentálne v KHL kraľujú. SKA začiatkom sezóny vytvoril rekord v počte vyhraných stretnutí v rade. Taktiež CSKA nezostalo svojej povesti nič dlžné a jeho celkové skóre v počte strelených a dosiahnutých gólov na zápas hovorí za všetko.

Petrohrad má jednu z posledných šancí ako sa tabuľkovo dotiahnuť na svojho súpera, keďže CSKA má momentálne 7 bodový náskok a k tomu dva zápasy k dobru. Z poslených 30 zápasov však hostia vyhrali až 25 stretnutí čo je v tak vyrovnanej súťaží priam neuveriteľné. Domáci tím má pre zmenu z posledných 10 stretnutí odohraných na svojom ľade skvelý priemer počtu strelených gólov. Sú to až 4 góly na zápas. Taktiež CSKA sa vonku strelecky darí a za posledných 10 zápasov hostia skórovali až 33 krát.

Keďže domáci Petrohrad už nemá čo stratiť a v tomto zápase potrebuje vyhrať, aby sa dotiahol na svojho súpera, uvidíme otvorený a dramatický hokej. Útočná sila oboch tímov je veľká o čom napovedajú aj štatistiky z posledných stretnutí a taktiež bilancia vzájomných zaápasov, v ktorých za posledných 5 súbojov padlo spolu 31 gólov. To je v priemere viac než 6 strelených gólov na zápas. Myslíme si, že aj v tomto zápase padne veľa gólov a to minimálne 5. Stavte si tento tip s najvyššou dôverou a najväčším kurzom 1,55 v stávkovej kancelárii Oddsring.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Nad 4,5 gólu 2 1.55 200€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

13/01/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom