Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza tenisového zápasu A. Krunič - A. K. Schmiedlová

A. Krunič - A. K. Schmiedlová 24.2.2015 23:00

Na turnaji WTA Tour v Acapulcu budú mať zastúpenie aj naše slovenské farby. Srbská tenistka a veľký talent svetového tenisu Alexandra Krunič nastúpi proti Anne Karolíne Schmiedlovej. Slovenská tenistka je v skvelej forme, ktorú potvrdila na nedávnom antukovom turnaji v Rio de Janeiro, kde skončila až vo finále na rakete skúsenej Erraniovej.

Obe súperky sa už spolu streli trikrát. Dvakrát vyhrala naša tenistka a naposledy pred mesiacom triumfovala Kruničová. Paradoxom tohto zápasu je, že všetky doposiaľ odohrané vzájomné súboje skončili až v treťom sete. Aj toto svedčí o vyrovnanosti oboch hráčok. Schmiedlovej môže zo začiatku robiť problém tvrdý povrch, na ktorom toho posledné dni veľa nenatrénovala.

Keď si však do úvahy zoberieme či už rebríčkové postavenie oboch hráčok, alebo súčasnú formu, tak s vysokou dôverou môžeme povedať, že opäť pôjde o veľmi vyrovnaný zápas. Odporúčame si staviť na väčší počet odohraných gemov v zápase. Stavte si, že v zápase uvidíme viac ako 22 gemov s najvyšším kurzom 1.96 v stávkovej kancelárii Tipsport.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Viac ako 22 gemov 2 1.96 100€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

24/02/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom