Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza tenisového zápasu M.KLIŽAN - J.MELZER

M. Kližan - J. Melzer 5.1.2015 02:00

Tenisový rok 2015 štartuje austrálskym turné. Na prvom turnaji v sezóne sa predstaví aj náš Martin Kližan. V prvom kole turnaja ATP v Brisbane nastúpi proti Jurgenovi Melzerovi. Slovenský daviscupový reprezentant má za sebou najúspešnejšiu sezónu, keď sa minulý rok dokázal prepracovať do TOP 50. Momentálne figuruje na 34. pozícii rebríčka ATP. Martin sa netají svojim tohtoročným cieľom a tým je atakovať najlepšiu TOP 10. Takže vydarený vstup do novej sezóny je v tomto prípade nevyhnutnosťou.

Jeho súper Jurgen Melzer už pomaly patrí medzi veteránov na okruhu ATP. Aktuálne je až na 113. priečke tenisového rebríčka. U rakúšana sme boli zvyknutí na pozície v najlepšej dvadsiatke tenistov, takže jeho momentálne rebríčkové postavenie je určite sklamaním. Toto nelichotivé miesto v druhej stovke renkingu je však spojené so zraneniami, ktoré sa tomuto tenistovi v posledných rokoch nevyhýbali. Obaja hráči doposiaľ spolu odohrali jeden vzájomný súboj a to 4 roky dozadu, keď v zápase Davis Cupu triumfoval Melzer výsledkom 3-0 na sety.

Veríme, že Martin Kližan dokáže rakúšanovi oplatiť túto prehru a vyrovná vzájomnú bilanciu zápasov na 1-1. Myslíme si, že rozhodujúcim faktorom v tomto zápase bude agresívny útočný štýl nášho tenistu, ktorý Melzerovi určite nebude vyhovovať. Keď si do úvahy zoberieme aj posledné nevyrovnané Melzerove výkony v minulom roku a taktiež jeho neustále zranenia a pokročilý tenisový vek, jednoznačne sa prikláňame na stranu nášho reprezentanta. Stavte si na tento zápas so skvelým kurzom 1.53 v stávkovej kancelárii DOXXbet.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Výhra M.Kližan 1 1.53 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

05/01/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom