Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu Dortmund - Schalke

Dortmund - Schalke 28.02.2015 15:30

Jeden zo šlágrov uvidíme v 23. kole nemeckej Bundesligy. Na Westfálskom štadióne v Dortmunde sa predstaví tím Schalke 04. Vyzerá to tak, že zverenci Jurgena Kloppa trénera BVB už majú to najhoršie za sebou, keďže sa konečne dokázali odraziť z dna tabuľky. Momentálne ťahajú 3 zápasovú víťaznú šňúru. Na svojho súpera strácajú v tabuľke 10 bodov a aj preto budú mať o motiváciu naviac, aby zvíťazili.

Schalke 04 z posledných 3 zápasov dokázalo uspieť, iba raz. V posledných vzájomných zápasoch sa im však s Dortmundom podarilo skoro vždy bodovať a aj tentokrát očakávame na ihrisku tuhý boj o veľmi dôležité body. Oba tímy preferujú útočný štýl hry o čom svedčí aj vysoký počet strelených gólov vo vzájomných súbojoch.

Za 5 odohraných zápasov v sezóne 2013/2014 padlo až v 4 zápasoch viac ako 3 góly. Očakávame, že podobný scenár bude mať aj ich ďalšie vzájomné stretnutie. Dortmund je vo forme a potrebuje sa dotiahnuť na svojho súpera čiže sa hneď od začiatku musí vrhnúť do útoku. Hostia majú tiež svoju silu a nejaký ten gól určite strelia. Stave si, že v tomto zápase padnú minimálne 3 góly s najvyšším kurzom 1,62 v stávkovej kancelárii DOXXbet.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Viac ako 2,5 g. 2 1.62 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

28/02/2015

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom