Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu DORTMUND - HOFFENHEIM

Dortmund - Hoffenheim 5.12.2014 20:30

Borussia zažíva jeden z najhorších vstupov do sezóny za posledné roky. Po 13. kole patrí zverencom trénera Jurgena Kloppa nelichotivá posledná priečka. Minuloročná mašina s menom BVB, ktorá sa dostala do finále Ligy Majstrov momentálne bojuje o to, aby sa vyškriabala z dna tabuľky nemeckej Bundesligy. Naposledy Dortmund neuspel na pôde Eintrachtu Fraknfurt, kde mali hostia územnú aj hernú prevahu, ale ani to však nestačilo na zisk bodov a po hrúbkach vlastnej obrany žltočierny prehrali 2-0.

Ako je už zvykom, Hoffenheim podáva stabilné výkony, ktoré mu zabezpečujú miesto v kľudných stredných vodách ligovej tabuľky. Tento mančaft sa prezentuje útočným štýlom hry a za 13 kôl už dokázal nastrieľať 21 gólov. Tentokrát ich čaká náročný duel na Westfálskom štadióne, kde musí Borussia jednoznačne bodovať. Ak hostia otvoria hru, bude to voda na mlyn pre domáce farby.

Veríme, že Dortmund už dokáže prelomiť smolu, ktorá sa v posledných týždňoch lepí na kopačky hráčov. Domáci fanúšikovia už netrpezlivo čakajú na zisk 3 bodov. Bilancia posledných vzájomných zápasov je síce vyrovnaná, ale faktom je, že BVB si už ďalšie zaváhanie dovoliť nemôže. Stavte si na ich výhru s vysokou istotou a kurzom 1,53 v stávkovej kancelárii Oddsring.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Výhra Dortmund 1 1.53 200€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

05/12/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom