Všetkým hráčom Tipérskej ligy oznamujeme neprijemnú správu o pozastavení Tipérskej ligy.

Analýza futbalového zápasu BURNLEY - LIVERPOOL

Burnley - Liverpool 26.12.2014 16:00

Jeden z nováčikov anglickej Premiere legaue tím Burnley počas Vianočných sviatkov na svojom štadióne privíta mančaft Liverpoolu. K spokojnosti s výsledkami majú momomentálne oba tímy ďaleko. Domáci bojujú čo im sily stačia, ale stále su na nelichotivom 18. mieste, ktoré momentálne znamená zostup do Championship. Do konca súťaže je ďaleko a tak je vždy čas na zlepšenie a zisk dôležitých bodov.

Podobne je na tom aj súper Burnley, slávny Liverpool. Po minuloročnej premrhanej šanci na zisk titulu sa mužstvo okolo nášho reprezentanta Martina Škrteľa v tejto sezóne trápi a pohybuje len v strede tabuľky. Po 17. kole stráca na vedúcu dvojicu Chelsea a City priepastných 17 bodov. Je najvyšší čas, aby tím z Anfield Road zabral naplno a vyšplhal sa na vyššie pozície.

Keďže forma oboch tímov nie je oslnivá aj tak sa prikláňame na stranu hosťujúceho tímu, kde je kvalita a skúsenosti mužstva na neporovnateľnej úrovni oproti Burnley. The Reds majú v svojom tíme hráčov ako Gerrard, Coutihno či Sterling a myslíme si, že aj ich zásluhou si Liverpool na svoje konto pripíše dôležité 3 body. Stavte si na tento zápas s vysokou dôverou a najvyšším kurzom 1.85 na výhru hostí v stávkovej kancelárii DOXXbet.

Stávková kancelária Tip zápasu Dôvera Stávka Kurz Live stávky Vstupný bonus Stavte si
Výhra Liverpoolu 2 1.85 150€ Staviť teraz

Pokec

Tu budú komentáre.

26/12/2014

Tipérska liga - Stávkovanie zadarmo

Registruj sa do našej Tipérskej ligy a hraj o €200.

Registrácia Prihlásenie

Odporúčané stávkové kancelárie

Kancelária Bonus Min. vklad
- - Info
2000€ 1€ Info
100€ 1€ Info

Novinky emailom